+38(067)0001777
Технологія виготовлення
спірально-фальцевих силосів та резервуарів
Металеві спірально-фальцеві силоси та резервуари виготовляються нами за технологією німецької компанії Lipp-system AG, ця технологія була розроблена німецьким вченим і промисловцем Ксавером Ліпом у 1968 році. На сьогодні силоси та резервуари побудовані за цією технологією успішно експлуатуються у 80 країнах Європи та Азії. В Україні також є кілька об'єктів, побудованих німецькою компанією ще в 1971 році, і ці силоси успішно експлуатуються протягом понад 49 років. Наша компанія також освоїла дану технологію і вже за останні 4 роки ми виробили понад 60 силосів та резервуарів під різні продукти.
Ми виробляємо силоси з рулонної оцинкованої сталі товщиною від 2 до 4 мм в різних частинах конструкції (чим вище, тим тонше). Технологія полягає в тому, що за допомогою автоматизованої установки ми загинаємо сталевий штрибс (сталеву смугу шириною 495 мм) в подвійний фальцевий замок. Отриманий замок має товщину від 10 до 20 мм залежно від товщини сталі, замок знаходиться по всьому колу та висоті місткості як спіраль. Корпус місткості, що отримується, має ряд переваг у порівнянні з місткостями зі зварних або болтових панелей:
Повністю гладка рівна внутрішні поверхні стінки ємності
Спіральний фальцевий замок служить, як горизонтальні ребра жорсткості, які забезпечують високу міцність конструкції.
Висока герметичність, дозволяє зберігати рідкі продукти.
Для виготовлення силосів використовують сучасне обладнання. Комплекс включає в себе механізм для подачі сталевої стрічки, формувальну машину для формування профілю сталевої стрічки, загинальну машину для фальцевого загину сталевої стрічки, а також ряд роликових опор. Комплекс важить 8 тонн і дозволяє будувати силоси заввишки до 30 метрів та діаметром у діапазоні 4,5 – 32 метри.
Як матеріал виступає європейська конструкційна сталь з гальванічним цинковим покриттям. При необхідності як матеріал використовується комбінована сталь. Її внутрішній шар – нержавіюча харчова сталь, зовнішній – конструкційна сталь з цинковим покриттям.
Залежно від умов експлуатації майбутнього об'єкта використовується сталь із різною товщиною цинкового покриття, але не менше 275 грамів на квадратний метр. Для зведення об'єктів інфраструктури комерційних елеваторів, річкових або морських терміналів, або в інших умовах з підвищеною агресивністю середовища, служить матеріал з покриттям завтовшки 350-650 г/м2.
Складання силосів з плоским дном і великою місткістю проводиться на заздалегідь підготовленому фундаменті. Силоси з конічним дном, які встановлюються на опорний каркас, будуються на спеціально виділеному та підготовленому майданчику, а потім переносяться на місце встановлення силосу кранами.
Дах силосу збирається з листів тієї ж оцинкованої сталі на каркасі. Профіль для каркаса ми виготовляємо самостійно на сучасному обладнанні, тому монтаж силосу обходиться дешевше.
Силоси комплектуються всім обладнанням, необхідним для завантаження та розвантаження силосу.
Переваги металевих спірально-фальцевих силосів
У порівнянні з бетонними або сегментними конструкціями навивні силоси мають масу переваг:
-
термін служби понад 45 років навіть при інтенсивній експлуатації;
-
автоматизований монтаж гарантує міцність конструкції, крім впливу людського фактора;
-
відсутність болтових з'єднань, які можуть стати осередками корозії, місцями розриву корпусу силосу, виходу дрібнодисперсних матеріалів, витоку рідких продуктів;
-
повна герметичність корпусу протягом усього терміну експлуатації;
-
жорсткість конструкції, що забезпечується спіральними ребрами жорсткості товщиною до 20 мм з кроком в 0,375 м по всій висоті стінки;
-
висока опірність вітровим навантаженням, важлива для степових регіонів і прибережних конструкцій;
-
мінімальне тертя матеріалів, що зберігаються про рівні гладкі внутрішні стінки ємності зменшує вертикальне навантаження на стінку силосу;
-
зменшена витрата матеріалу на виготовлення силосу.
Крім того, всі роботи виконуються або контролюються фахівцями нашої компанії, тому гарантійні зобов'язання не будуть скасовані через некваліфікований монтаж. І на додачу ми співпрацюємо з державною програмою компенсації. Тому, якщо ви вирішите купити силос, до 25% вартості будівництва об'єкта буде відшкодовано.
Таким чином, наша компанія пропонує всі послуги з проєктування, виробництва та монтажу окремих силосів та цілих комплексів для зберігання врожаю, запасів палива, води та інших матеріалів.